Nekrolog Dr Tadeusz Błaszczyk

krzyż Śp. Dr Tadeusz Błaszczyk

01.02.1948 • 07.10.2021

Msza święta: 16.10.2021 o godz. 14:00 w Kościele pw. Św. Klemensa adresul. Kościelna 1, 05-830 Nadarzyn
Cmentarz: 16.10.2021 Nadarzyn adresul. Turystyczna, 05-830 Nadarzyn

Złóż swoje kondolencje

ornament
Wszystkie pola są niezbędne do wypełnienia.
 • Avatar
  Mariusz Grudzień 11.03.2024, 16:48

  Był moim nauczycielem. Brak słów, że go już nie ma wśród nas... Ale jego Duch, jego Energia trwają nadal tutaj wśród nas i tam u Pana naszego...

 • Avatar
  Grażyna Stanisławek 16.10.2021, 22:33

  Najszczersze wyrazy współczucia dla Najbliższych. Doktorze Tadeuszu ruszyłeś w dalszą drogę tak niespodziewanie. Jeszcze kilka dni temu uczyłeś mnie na webinarze dzieląc się wiedzą stricte medyczną i medycyny chińskiej. Ponad pięć lat temu wpadłam na Twoje zajęcia, aby poznać właśnie tak wspaniałego specjalistę i pasjonatę. A szukałam takiego fachowca i mentora ponad 10 lat. Od tego czasu zgłębiam tą wiedzę i z niecierpliwością czekałam na nowe książki. Zostawiłeś nam wspaniałą wiedzę i żywe rośliny. Mam nadzieję, że uda się wprowadzić Twoją koncepcję Integracyjnej Dietetyki Chińskiej. Proszę pozostaw po Sobie kolejny niesamowity kamień milowy w Polsce i Europie.

 • Avatar
  Adam Blaszczyk 16.10.2021, 22:33

  Ich schreibe auf Deutsch, weil es mir leichter fällt und ich weiss, dass du mich eh verstehst. Du weisst, was ich dir sagen will und du weisst, dass ich dich liebe. Ich hoffe, wir sehen uns wieder, irgendwann, irgendwo. Dein Adam.

 • Avatar
  Sylwia Gruszczyńska 16.10.2021, 22:33

  Dziękuję Bogu za to, że postawił na mojej drodze Ciebie Panie Doktorze Tadeuszu, za Twoje ciepło i wiedzę, którą tak bardzo chciałeś propagować zapominając o sobie samym. Niech Aniołowie przywiodą Cie do RAJU... Wyrazy głebokiego współczucia dla osieroconej rodziny.

 • Avatar
  Aleksandra Gnyszka 16.10.2021, 22:31

  Najszczersze wyrazy współczucia dla Żony, Dzieci i Rodziny Pana Doktora. Dziękuję za wszelkie dobro, którego doświadczyłam spotykając Pana Doktora na swojej drodze. Za poświęcenie ostatnich lat życia służbie Polsce, za niestrudzoną i oddaną służbę chorym, za dzielenie się z pasją wiedzą i doświadczeniem do ostatnich dni. Byłeś dla nas błogosławieństwem. Spoczywaj w pokoju Doktorze.

 • Avatar
  Grażyna Tokarska 16.10.2021, 22:31

  Odszedł wielki człowiek, lekarz i nauczyciel. Panie Doktorze dziękuje, że uczyłeś mnie patrzeć na medycynę chińską oczami oraz potrzebami polaka. Dziękuje za opiekę i serdeczność. Odpoczywaj w pokoju. Składam najszczersze wyrazy współczucia dla całej rodziny doktora.

 • Avatar
  Jakub Dorosz 15.10.2021, 17:53

  Łączymy się w głębokim żalu i smutku z Rodziną Doktora. Pozostanie On w sercach i pamięci wszystkich którzy mieli przyjemność Go poznać. Wyjątkowy człowiek z ogromną pasją. Wybitny profesjonalista, wspaniały Nauczyciel i niezastąpiony Przyjaciel. Jakub i Hanna

 • Avatar
  Remigiusz Ruskowski 15.10.2021, 17:53

  Doktorze - żyłeś jak chciałeś, odkrywałeś, zdobywałeś i zwyciężałeś. Czas teraz byś w dolinach na Nieboskłonie wędrówkę rozpoczął, lecz wspomnij czasem o nas byśmy nie pobłądzili…

 • Avatar
  Kazimierz Rogowski 15.10.2021, 17:52

  Składam głębokie wyrazy współczucia z powodu śmierci Pana Doktora Tadeusza Błaszczyka. Dziękuję Bogu, że mogłem Go poznać. Z żalem pozdrawiam Żonę Elke i całą Rodzinę.

 • Avatar
  Jolanta Patynowska 15.10.2021, 14:17

  Dziękuję Doktorze za wiedzę i ksiażki: Podstawy Medycyny Chińskiej, Leczę ziołami Chińskimi, Nowoczesna Akupunktura itd., które zmieniają ŚWIADOMOŚĆ Polaków. To ogromne dzieło, którego do tej pory nikt w Polsce nie dokonał. Dzieki tej literaturze będą wzrastały pokolenia dobrych, świadomych lekarzy, których Polacy bardzo potrzebują. Odszedł WIELKI UMYSŁ, WIELKI PATRIOTA I WIELKI CZLOWIEK, który dla dobra i zdrowia ludzi zrobił tak wiele. Pozostaje żal, że tak wcześnie odszedł. Ogromne wyrazy współczucia dla Żony Elke, Córki Heleny, Syna i całej Rodziny.

 • Avatar
  Sonia Górnowicz 15.10.2021, 08:37

  Najszczersze wyrazy współczucia dla Żony, Dzieci i Rodziny. Panie Doktorze na zawsze pozostaniesz w mym sercu i pamięci jako wybitny lekarz, mądry nauczyciel i wyjątkowy człowiek. Dziękuję za ogrom przekazanej wiedzy oraz okazaną dobroć i opiekę medyczną. Mistrzu będzie mi Ciebie bardzo brakowało. Odpoczywaj w pokoju wiecznym.

 • Avatar
  Katarzyna i Jakub Karscy 15.10.2021, 08:37

  Serce pęka Niech Pan otuli Cię doktorze miłosierdziem swoim i światłem pokoju. Rodzinę ukoi w stracie. Dziekuje za Twoje mentorstwo. Tyle jeszcze razy mielismy się spotkać. Teraz będziemy kontynuować nasze spotkania już po drugiej stronie. Tutaj będziemy nosić Cię w sercu i pamięci. R.I.P

 • Avatar
  Grażyna Pogorzelska 15.10.2021, 08:36

  Najgłębsze wyrazy współczucia dla Rodziny i Najbliższych Doktora.Wspaniali Ludzie odchodzą za wcześnie. Pokój Jego duszy.

 • Avatar
  Witold Snopek 15.10.2021, 08:36

  Odszedł Wielki Polak Patriota. Z pasją szedł po krętych drogach by doskonalić się i pomagać. Czuło się, że chce zrobić jeszcze wiele, nie dane było mi wysłuchać go do końca, bardzo żałuję bo to był w całej złożoności człowieczeństwa wspaniały człowiek. W żalu i smutku łączę się z rodziną. uczeń Witold Snopek

 • Avatar
  Agnieszka Nęcka 15.10.2021, 08:35

  Szanowna Pani Elke Błaszczyk, droga Rodzino, Przyjaciele Nie znajduję słów, aby wyrazić żal, smutek i bezradność, łączę się z Państwem w tym bolesnym czasie, składając najserdeczniejsze wyrazy współczucia. Drogi Doktorze byłeś dla nas nie tylko charyzmatycznym i wybitnym Nauczycielem ale też Człowiekiem odważnym, niepokornym, szukającym odpowiedzi w medycynie i w życiu, dzisiaj dziś znów jesteś o krok przed nami, znając drugą stronę życia. Doktorze cześć Twojej pamięci.

 • Avatar
  anna skiba 15.10.2021, 08:34

  Wielka strata odszedł człowiek - lekarz o wielkim sercu z ogromną wiedzą, bardzo będzie nam brak Ciebie doktorze - Wyrazy współczucia dla bliskich

 • Avatar
  Ewa Barburska 13.10.2021, 21:08

  Ogromna strata. Sama mądrość, dobrość i miłość jest w tej duszy. Był prawdziwym OPIEKUNEM ludzi. To wszystko na zawsze pozostanie w naszych sercach. Wyrazy współczucia dla Najbliższych. Ewa B.

 • Avatar
  Aldona Czarnocka 13.10.2021, 21:08

  Doktorze - odszedłeś za wcześnie do lepszego świata i patrzysz teraz na nas z góry. Dziękujemy Ci, że dzięki Twoim naukom i wskazówkom możemy kontynuować Twoje Dzieło i zmieniać nasz świat na lepsze. Spoczywaj w pokoju. Najszczersze wyrazy współczucia i żalu dla całej Rodziny. Aldona i Mariusz Czarnoccy

 • Avatar
  Agnieszka Kuligowska 13.10.2021, 21:08

  Pragnę złożyć najszczersze wyrazy współczucia dla Rodziny i bliskich śp. Doktora Tadeusza Błaszczyka. Dziękując za dobro, które czynił i za troskę o każdego człowieka - zapewniam o mojej modlitwie.

 • Avatar
  Marta Komańska 13.10.2021, 21:08

  Zawsze jest zbyt wcześnie, aby opuścić Ziemię. Szczególnie, gdy ma się do zaoferowania tak wiele jej mieszkańcom. Wielu uzdrowień Panie Doktorze, gdziekolwiek jesteś Wyrazy współczucia dla Rodziny i Bliskich

 • Avatar
  Ewa Roman 13.10.2021, 14:52

  Doktorze,Mistrzu Kochany, nie znam drugiej osoby kto tak kochał te swoje „ziółka”jak Ty Doktorze. Wiadomość o Twoim odejściu wstrząsnęła mną bardzo. Nigdy nie zapomnę Twoich nauk,Twojej dobroci i szczerości. Proszę przyjąć najszczersze kondolencje dla rodziny i bliskich. Nauczycielu,będę tęsknić,na zawsze zostaniesz w mym sercu.

 • Avatar
  Jakub Dorosz 13.10.2021, 14:52

  Łączymy się w głębokim żalu i smutku z Rodziną Doktora. Pozostanie On w sercach i pamięci wszystkich którzy mieli przyjemność Go poznać. Wyjątkowy człowiek z ogromną pasją. Wybitny profesjonalista, wspaniały Nauczyciel i niezastąpiony Przyjaciel. Jakub i Hanna

 • Avatar
  Tomasz Marcinkiewicz 13.10.2021, 07:50

  Proszę przyjąć moje kondolencje. Doktorze wielkie podziękowania za to co uczyniłeś. Wiedza, którą przekazałeś rozlewa się teraz dobrem po tysiącach osób.

 • Avatar
  Aldona Chałkowska 12.10.2021, 22:07

  Szczere wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim. ....odszedł wspaniały człowiek i doktor jakich mało...

 • Avatar
  KSIĘGARNIA MEDYCZNA POZNAŃ 12.10.2021, 16:35

  Przesyłamy głębokie wyrazy współczucia dla całej Rodziny. Pan Dr Błaszczyk pozostanie w naszej pamięci na zawsze. Dorota Sikora i Małgorzata Duks

 • Avatar
  Bozena Jankowska 12.10.2021, 16:35

  Niech nasz Pan błogosławi i pocieszy Ciebie i Twoja rodzinę w tym okresie smutku . Proszę przyjąć najgłębsze wyrazy współczucia i żalu z powodu śmierci Doktora. Łączymy się z Wami w smutku, bólu i modlitwie Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci na wieki. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

 • Avatar
  Bozena Jankowska 12.10.2021, 16:35

  Niech nasz Pan błogosławi i pocieszy Ciebie i Twoja rodzinę w tym okresie smutku . Proszę przyjąć najgłębsze wyrazy współczucia i żalu z powodu śmierci Doktora. Łączymy się z Wami w smutku, bólu i modlitwie Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci na wieki. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

 • Avatar
  Elżbieta Szymaniak-Śliwa 12.10.2021, 16:35

  Każde słowo zapisane tutaj nie odda bólu jaki teraz odczuwacie... Doktor miał jeszcze tyle wspaniałych planów... tyle marzeń... Odszedł zbyt wcześnie... Mogę tylko napisać, że wszyscy jesteśmy zdruzgotani tym zdarzeniem... Łączymy się z Wami w bólu... Wiem na pewno, że nie odchodzimy z tego świata w nicość. Mamy dusze, które żyją wiecznie. Myślę, że Doktor będzie wspierał Was do końca Waszych dni. Myślę też, że będzie wspierał z góry wszystkich, którzy postanowią kontynuować jego dzieło. To czego dokonał jest unikalne w skali Polski. Na jego podręcznikach będą wyrastały następne pokolenia terapeutów TCM. Człowiek żyje tak długo, jak długo żyje w pamięci innych ludzi.... A to oznacza, że Doktor będzie z nami już zawsze... Najszczersze kondolencje.

 • Avatar
  Agata i Marcin Staszewscy 12.10.2021, 13:03

  Wyrazy współczucia dla całej Rodziny. Piękny, mądry i łagodny Człowiek. Wyrozumiały Mistrz i wrażliwy Obserwator. Kochany Doktor.

 • Avatar
  Czesław Wróblewski 12.10.2021, 13:03

  Codziennie modlę się za duszę i rodzinę doktora- cześć mu pamięci.

 • Avatar
  DOROTA Ciupińska 12.10.2021, 13:03

  Wyrazy współczucia dla rodziny Doktora. Pokój Jego Duszy. Dziękuję za Mądrość i Mistrzostwo. Wielka strata ...

 • Avatar
  Grażyna Tokarska 12.10.2021, 13:02

  Najszczersze wyrazy współczucia. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Pani, a światłość wiekuista niechaj zawsze świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen

 • Avatar
  Beata Jakoniuk-Wojcieszak 12.10.2021, 13:02

  Mistrzu. Przyjacielu, Wielki CZŁOWIEKU. Byłeś, Jesteś i Będziesz dla mnie najlepszym, najbardziej zakochanym w ziołach i ludziach Terapeutą Medycyny Chińskiej i nie tylko. Ela, Helena, Kasia , Jasiek mocno przytulamy. Osieroceni uczniowe

 • Avatar
  Józef Chodyła 11.10.2021, 23:01

  Głębokie wyrazy współczucia dla rodziny, niech spoczywa w pokoju

 • Avatar
  WIOLETTA GAJOWA 11.10.2021, 23:00

  Bardzo smutna wiadomość... bardzo przykro, że Doktor odszedł od nas tak szybko... Najszczersze wyrazy współczucia dla Najbliższych.. Ogromna wdzięczność za mądrość, obecność Pana Doktora, niezwykłe wyczucie w sprawach medycznych i ludzkich.

 • Avatar
  Joanna Ozdoba 11.10.2021, 21:37

  Najszczersze kondolencje dla Żony , Dzieci i Rodziny. Niech dobry Bóg przyjmie Go do Siebie i niech odpoczywa w pokoju .

 • Avatar
  Aneta Wysocka-Klimczak 11.10.2021, 21:37

  Wyrazy współczucia dla Rodziny. Odpoczywaj w spokoju Piękna Duszo.

 • Avatar
  Elżbieta Owczarz 11.10.2021, 19:37

  Przesyłam najszczersze wyrazy współczucia dla Żony, Dzieci, Rodziny i Bliskich Doktora.

 • Avatar
  Danuta Środa 11.10.2021, 19:04

  Wyrazy szczerego współczucia dla rodziny

 • Avatar
  Suchecka Ismena 11.10.2021, 19:03

  Najszczersze kondolencje. Niech spoczywa w pokoju .

 • Avatar
  Beata Barczyk-Parzeczewska 11.10.2021, 18:29

  Nasze najszczersze kondolencje. Niech dobry Bóg przyjmie go w swoje ramiona, a Wam da ukojenie w bólu po stracie męża ojca i brata.

 • Avatar
  Dorota Michalczyk 11.10.2021, 18:29

  Oby Bóg przyjął Wujka do krainy wiecznego szczęścia - tego pragnie z głębi serca chrzestna córka Dorota. Dziękuję Wujku za Twój patriotyzm i powrót do Polski

 • Avatar
  Małgorzata Czarkowska 11.10.2021, 18:29

  Wiadomość jak grom z jasnego nieba... Ogromna strata, niezmiernie przykro... „Lecz oni ciągle przecież żywi, Nadal wytrwale są wśród nas, Ich dusze przy nas pozostały, Tylko ich ciała zabrał czas.” Wyrazy szczerego żalu i współczucia dla Rodziny i Bliskich Doktora

 • Avatar
  Lilianna Kubacka 11.10.2021, 18:28

  Gorące wyrazy współczucia. Jestem niepocieszona.